Top

SKIN Simply Nutrition

na zdjęciu maska enzymatyczna Enzyme Multi Repair w wersji profesjonalnej, domowej oraz na twarzy

Maska enzymatyczna Enzyme Multi Repair SKIN Simply Nutrition to produkt, który dzięki unikalnej recepturze oraz zawartości innowacyjnych składników aktywnych działa wielozadaniowo. To enzymatyczna kuracja anti-aging o intensywnym działaniu regeneracyjnym i liftingującym. 

Działanie maski Enzyme Multi Repair

Posiada działanie przeciwzmarszczkowe, poprawia jędrność i sprężystość skóry. Poprzez odnowę warstwy hydrolipidowej, utrzymuje wodę w warstwie rogowej naskórka, dając efekt nawilżenia i miękkości. Maska oczyszcza skórę, usuwając nadmiar zgromadzonego sebum, dlatego wspomaga pielęgnację cery problematycznej. Eliminuje szary koloryt i błyszczenie skóry zmęczonej, narażonej na niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych.

 • stymuluje odnowę komórkową,
 • działa przeciwzmarszczkowo,
 • poprawia gęstość i sprężystość skóry,
 • zwiększa produkcję kolagenu w skórze,
 • oczyszcza skórę,
 • nadaje efekt nawilżenia, miękkości i promiennego wyglądu,
 • anty-aiging,
 • lifting,
 • rozświetlenie,
 • zwężenie porów,
 • regeneracja,
 • poprawa owalu twarzy

działanie maski enzyme multi repair skin simply nutrition

Skład maski Enzyme Multi Repair 

W skład maski wchodzi unikalna kombinacja peptydów oraz antyoksydantów o potwierdzonej badaniami skuteczności działania. Amino Acid Power Complex stanowi źródło składników odżywczych, dodających skórze energii i witalności. Antyoksydant Biocell SOD łagodzi i pomaga w walce ze starzeniem się skóry, pozostawiając jej wygląd zdrowy i promienny. Munapsys™ to peptyd, który jest bezpieczną alternatywą dla toksyny botulinowej. Jest otrzymywany przez projekt In silico we współpracy z ekspertami w dziedzinie neurobiologii, co czyni go najlepszym rozwiązaniem w zakresie zapobiegania i zmniejszania powstawania zmarszczek mimicznych.

Prebiotyki zawarte w masce posiadają unikalne właściwości regulujące równowagę skóry. Stymulują mikroorganizmy chroniące skórę i dzięki temu zapobiegają chorobom skóry, zaczerwienieniom, swędzeniu. Wspomagają naturalną barierę ochronną naszego organizmu jaką jest zdrowa skóra. Łagodzą negatywne działanie konserwantów. Dzięki swoim właściwościom pomagają redukować szkodliwą dla skóry mikroflorę, jednocześnie wspomagając rozwój przyjaznych jej mikroorganizmów.

Peptyd Acetyl Hexapeptide-1, enzym Superoxide Dismutase (dysmutaza ponadtlenkowa), kompleks aminokwasów oraz pozostałe składniki aktywne współdziałają by stymulować komórki skóry do prawidłowego funkcjonowania, a także aktywują i wspomagają zachodzące w niej procesy biochemiczne.

Maska enzymatyczna Enzyme Multi Repair SKIN Simply Nutrition zawiera w swoim składzie zestaw aminokwasów zbliżony do tego występującego w naszym naskórku.

Odpowiednio skomponowany skład maski pozwala także w delikatny sposób stymulować pracę mięśni twarzy i drobnych naczyń krwionośnych. 

Efekt plazmatyczny

Efekt prawidłowo wykonanego zabiegu widoczny jest na powierzchni skóry w postaci charakterystycznego zarysu naczyń włosowatych. Jest to tzw. ,,efekt plazmatyczny”, potwierdza on działanie składników zawartych w produkcie. Dobrze przygotowana i w odpowiedni sposób nałożona maska powoduje stopniowy i intensywny ucisk na skórę. Efektem tego działania jest rozszerzenie naczyń krwionośnych i przyspieszenie mikrokrążenia. 

W wyniku działania zaaplikowanej maski, głęboko w naskórku zachodzi proces odwróconej osmozy. Osmoza to naturalny mechanizm zachodzący w komórkach każdego żywego organizmu. Polega on na spontanicznym przenikaniu rozpuszczalnika przez błonę komórkową, z roztworu o niższym stężeniu (z mniejszą zawartością substancji rozpuszczonych) do roztworu o wyższym stężeniu, dla zachowania równowagi izotonicznej pomiędzy każdą komórką, a jej otoczeniem.

skóra przed zabiegiem z maską
efekt plazmatyczny

Proces ten zachodzi przy zachowaniu odpowiedniego ciśnienia. Zmieniając ciśnienie naturalnie występujące w układzie możemy spowodować zatrzymanie procesu lub jego odwrócenie. Krótkotrwały wzrost i spadek ciśnienia osmotycznego w naczyniach włosowatych w trakcie trwania zabiegu, powoduje powstanie w tym miejscu zjawiska odwróconej osmozy co pozwala zintensyfikować procesy migracji przez błonę komórkową. 

Następuje więc dotlenienie oraz zwiększona podaż substancji odżywczych do komórek. Dzięki temu wytwarzana jest w nich energia niezbędna do procesów regeneracyjnych. Ma to również wpływ na lepsze oczyszczenie przestrzeni międzykomórkowych z pozostałych metabolitów i toksyn.

maska enzyme multi repair powoduje efekt plazmatyczny widoczny na zdjęciu

Sposób aplikacji maski

Równocześnie odpowiedni sposób aplikacji produktu ma wpływ na układ naczyń limfatycznych znajdujący się w okolicach twarzy i dekoltu. Poprzez charakterystyczne ruchy w trakcie nakładania maski, w kierunku węzłów chłonnych, wykonujemy delikatny drenaż limfatyczny, który pomaga pozbyć się nagromadzonego pod powierzchnią skóry płynu.

Przyspiesza on krążenie chłonki i niweluje obrzęk skóry. Efekt przekrwienia (efekt plazmatyczny) po wykonanym zabiegu jest indywidualny dla każdego pacjenta. Jest on uzależniony od grubości i unaczynienia skóry, jej wrażliwości, a także temperatury ciała. Utrzymuje się on na powierzchni skóry od 10 do 15 minut.EFEKTY PO ZASTOSOWANIU MASKI 

Gabinety kosmetologiczne posiadające w swojej ofercie zabieg i produkty SKIN Simply Nutrition uzyskują widoczne efekty zastosowania maski Enzyme Multi Repair już po pierwszym użyciu. Poniżej pokazujemy zaledwie kilka ze zdjęć przed i po udostępnione przez kosmetologów.

efekty po produkcie maska enzymatyczna skin simply nutrition

Atelier Kosmetologii i Medycyny Małgorzata Jastrzębska – Świnoujście

Gabinet Kosmetyczny Dorota Lisecka – Barlinek 

Studio Urody Dotyk Piękna, Paulina Tryk – Recz

Linia Profesjonalna dla Kosmetologów 

Posiadamy dwie linie produktów SKIN Simply Nutrition. Linia profesjonalna przeznaczona jest do użytku profesjonalnego w gabinetach kosmetycznych, klinikach urody oraz klinikach dermatologicznych. Maska Enzyme Multi Repair w wersji profesjonalnej może być zakupiona oraz stosowana wyłącznie przez profesjonalistów. 

Zobacz jak aplikować maskę profesjonalną.

Linia do Pielęgnacji Domowej

Dla klientów prywatnych przeznaczona jest linia do pielęgnacji domowej. Maskę enzymatyczną Enzyme Multi Repair do użytku domowego można zakupić w postaci Dwumiesięcznej Odmładzającej Kuracji Enzymatycznej o intensywnym działaniu regeneracyjnym i liftingującym. Produkt ten bez obaw może być stosowany w zaciszu własnego domu przez osoby nieposiadające wiedzy z zakresu kosmetologii.


Zobacz jak aplikować maskę do użytku domowego.

Podsumowanie

Kuracja Enzyme Multi Repair to zabieg dedykowany dla skór dojrzałych, z pierwszymi oznakami starzenia, wrażliwych oraz problematycznych jak i z trądzikiem różowatym. Jest to zabieg całoroczny również dla kobiet w ciąży. Linia profesjonalna może być stosowana w połączeniu z urządzeniami Beauty, laseroterapią oraz mezoterapią.

v

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.
pl_PLPolski

Zresetuj hasło