Top

SKIN Simply Nutrition

pielęgnacja domowa

Branża kosmetyczna niezwykle prężnie się rozwija, ilość zabiegów, procedur, które przynoszą spektakularne efekty jest imponująca. Obecnie znajdziemy zabiegi, które radzą sobie właściwie z każdym defektem i problemem skórnym. Sam zabieg z pewnością przyniesie widoczne rezultaty, ale wpływ na efekt końcowy będzie miała również pielęgnacja pozabiegowa. Powinna ona być przedłużeniem profesjonalnej pielęgnacji prosto z gabinetu. Właściwa pielęgnacja domowa, bazująca na produktach prosto z gabinetu nie tylko zmniejsza ryzyko powikłań, skutków ubocznych, ale może spotęgować efekty zabiegowe. Często klienci gabinetów kosmetycznych i klinik medycyny estetycznej stają przed wyborem, czy wybrać kosmetyki drogeryjne, czy kosmetyki profesjonalne. W artykule postaramy się odpowiedzieć na to nurtujące pytanie.

Kosmetyki Profesjonalne

Kosmetolodzy w swojej pracy wykorzystują nie tylko profesjonalną aparaturę, ale również kosmetyki, które dbają o skórę w sposób holistyczny oraz potęgują efekty zabiegowe. Dlaczego kosmetyka profesjonalna jest tak ważna? W kosmetykach profesjonalnych mamy wyższej jakości surowce oraz często wykorzystane złożone procesy technologiczne, które wpływają na wysoką efektywność takich kosmetyków. Kosmetyk profesjonalny zazwyczaj bazuje na innowacyjnych składnikach, które wykazują niezwykle silne i wszechstronne działanie.

Warto pamiętać o tym, że jakość i cena surowca przekładają się bezpośrednio na sposób działania kosmetyku. Jeden składnik aktywny może mieć rozmaite źródła i jego jakość może być zgoła inna. Nam kosmetologom zależy przede wszystkim na bezpieczeństwie naszych klientów, pacjentów, dlatego dobierając pielęgnację domową staramy się, aby bazowała ona na innowacyjnych, skutecznych, ale i bezpiecznych składnikach. 

Pielęgnacja Domowa Jako Namiastka Profesjonalnej Pielęgnacji w Domu

Marka SKIN Simply Nutrition stanowi namiastkę profesjonalnej pielęgnacji prosto z gabinetu. Nasze wszelkie kosmetyki mogą być zarówno wykorzystywane przez profesjonalistów w gabinecie, ale również przez klientów w zaciszu domowym. Bogactwo skutecznych składników aktywnych, ich wysokie stężenie, kluczowe łączenia składników sprawiają, że jest to w pełni profesjonalna i bezpieczna pielęgnacja. W tworzeniu naszych kosmetyków udział brali technolodzy, którzy opracowali innowacyjne i niepowtarzalne formuły. Składniki w naszych kosmetykach wykazują synergię działania, czyli potęgują swoje wzajemne właściwości i efekty stosowanej pielęgnacji.

Niestety wiele obecnych na rynku kosmetyków drogeryjnych, posiada składniki wzajemnie wykluczające się, np. działające w zupełnie innych wartościach pH. Niska cena kosmetyku może świadczyć o wykorzystaniu niskiej jakości składników, co nie tylko wpłynie na ograniczoną skuteczność, ale również może stanowić pewne niebezpieczeństwo dla naszej skóry. Składniki niskiej jakości, niewiadomego pochodzenia mogą mieć większy potencjał drażniący i alergizujący, dlatego przy wyborze kosmetyku warto kierować się bardzo wieloma aspektami, w tym bezpieczeństwem.

Na skuteczność kosmetyku wpływają również innowacyjne rozwiązania technologiczne, np. zamykanie składników aktywnych w nanosomach, liposomach, kapsułkowanie składników aktywnych. Każde takie rozwiązanie wpływa na skuteczność produktu kosmetycznego, ale również na wzrost ceny. Kosmetyki, które bazują na bardziej złożonej technologii, bądź na innowacyjnych składnikach i unikatowych ich połączeniach będą namiastką profesjonalnej pielęgnacji prosto z gabinetu.

Wiele procedur kosmetologicznych wymaga kontynuacji terapii w zaciszu domowym, kosmetolog ustala jaka formuła, jakie składniki aktywne wydłużą i spotęgują efekty zabiegowe. W tym celu proponowane są kosmetyki, bezpieczne, ale które bazują na kluczowych składnikach aktywnych. Kosmetyki drogeryjne mogą nie spełnić tych warunków i tym samym zmniejszyć potencjalne efekty zabiegowe. 

pielęgnacja domowa SKIN Simply Nutrition

Pielęgnacja Domowa SKIN Simply Nutrition

Kosmetyki z linii do pielęgnacji domowej SKIN Simply Nutrition są odpowiednie dla każdego rodzaju skóry, dla kobiet, mężczyzn oraz kobiet w ciąży i w okresie laktacji. Starannie dobrane kompozycje zapachowe stanowią idealną propozycję zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Produkty można dobierać do indywidualnych potrzeb skóry i preferencji. Każdy z nich jest skuteczny zarówno w zestawie jak i indywidualnie. W połączeniu z rekomendowanymi zabiegami w gabinecie kosmetologicznym oraz regularnością stosowania można liczyć na zaskakujące efekty.

Oferta do pielęgnacji domowej składa się z żelu do mycia twarzy, peelingu, dwumiesięcznej odmładzającej kuracji enzymatycznej, eliksiru młodości, kremów oraz ser.

Tutaj możesz obejrzeć film przedstawiający pielęgnację domową kosmetykami SKIN Simply Nutrition:

Jeśli zastanawiasz się, jaki produkt do pielęgnacji wybrać, to kieruj się przede wszystkim jakością składników aktywnych, ich pochodzeniem i sposobem łączenia. Pamiętaj, że innowacyjne rozwiązania w procesie tworzenia kosmetyku spotęgują i przyspieszą uzyskanie docelowego efektu. Bezpieczeństwo i skuteczność, tym warto kierować się przy wyborze pielęgnacji domowej. 

 

Autorka artykułu:

Kosmetolog Klaudia Lorbiecka @cosmalogica www.cosmalogica.pl

v

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.
pl_PLPolski

Zresetuj hasło