Top
Image Alt

Filozofia i wartości

Filozofia marki skin simply nutrition
opiera się na trzech filarach

Energia

Natura

Innowacja

Energia

Równowaga dynamiczna – holistyczne podejście do pielęgnacji

Stan naszej skóry zależy od kondycji całego organizmu zależnej od stylu życia, zdrowia, czynników środowiska. Gdy tryskamy energią, jesteśmy zdrowi, wypoczęci, odpowiednio odżywieni - nasza skóra promienieje, wygląda młodziej, wolniej się starzeje. Jeśli w naszym organizmie zachodzą niekorzystne zmiany, dochodzi do osłabienia metabolizmu komórek, ich uszkodzenia i niszczenia, co przejawia się w postaci: zmarszczek, utraty jędrności skóry, przebarwień, czy sińców pod oczami.
Sekretem pielęgnacji jest równowaga, wyrażona w holistycznym, czyli kompleksowym dbaniu o ciało, umysł i skórę.

Metabolizm tlenowy czyli pobudzanie energii komórkowej

Nasz organizm funkcjonuje prawidłowo tylko wtedy, gdy jest w stanie równowagi dynamicznej, czyli otrzymuje stałą, optymalną ilość odpowiedniego „pokarmu”, który w połączeniu z wdychanym tlenem wyzwala energię. To dzięki energii pracują zarówno nasze mięśnie i mózg, a skóra broni się przed starzeniem. W naszych kosmetykach tym pokarmem są substancje aktywne, które dobraliśmy w taki sposób, by pomagały pobudzić metabolizm komórkowy, dotleniały, wzmacniały, dodając jej jednocześnie witalności i zdrowego wyglądu.

Antyoksydacja

Antyoksydacja to proces zapobiegający szkodliwym procesom utleniania zachodzącym w organizmie, przy pomocy antyoksydantów (przeciwutleniaczy). Jej celem jest neutralizacja „nadprodukowanej” ilości wolnych rodników spowodowanej zanieczyszczeniem środowiska, promieniowaniem UV, stresem, czy paleniem papierosów. Dzięki starannie przygotowanym przez nas recepturom, bogatym w zbawienne antyoksydanty, tj.: aminokwasy, kurkuma czy olej konopny, nasze produkty spowalniają proces starzenia się skóry, wzmacniają ją i odżywiają, by była zawsze młoda i piękna.

Natura

Standaryzowane ekstrakty roślinne i wyciągi z ziół (superfood dla skóry)

Życie w zgodzie z naturą i czerpanie z niej tego co najlepsze ma dla nas ogromne znaczenie, ale tylko wtedy gdy odbywa się przy jednoczesnym szacunku dla środowiska. W naszych produktach związki aktywne pochodzące z roślin odgrywają bardzo ważną rolę. Są pełne substancji odżywczych, polifenoli, flawonoidów, witamin i związków mineralnych, mających zbawienny wpływ na naszą skórę. Stawiając na jakość, świadomie wybraliśmy tylko standaryzowane ekstrakty roślinne i wyciągi z ziół, ponieważ w pielęgnacji liczy się zarówno zdrowie, jak i efekt.

Naturalne piękno

SKIN Simply Nutrition powstała z pasji do natury i piękna. Naszym celem jest wydobycie i podkreślenie naturalnego piękna skóry, przy jednoczesnym uzyskaniu naturalnego efektu odmłodzenia, bez przerysowania i sztuczności.

Innowacja

Innowacyjne formulacje i kompleksy składników

Dzięki wiedzy i doświadczeniu stworzyliśmy produkty, które łączą w sobie specjalnie dobrane kompleksy naturalnych składników i zaawansowane technologicznie formulacje. W naszych recepturach zastosowaliśmy mikrocząsteczkowe peptydy biometryczne, które stymulując skórę sprawiają, że odzyskuje ona naturalną zdolność regeneracji i odbudowy.

Linia kosmetyków „unisex” dla wszystkich odcieni i rodzajów skóry

Naszą linię kosmetyków stworzyliśmy z myślą o potrzebie i efekcie, niezależnie od rodzaju, odcienia, czy grubości skóry. Starannie dobrane kompozycje zapachowe stanowią idealną propozycję zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Pielęgnacja spersonalizowana

Linę kosmetyków SKIN Simply Nutrition stworzyliśmy w sposób, który pozwala na dobranie produktów do indywidualnych potrzeb skóry i preferencji. W zależności od potrzeby, produkty można stosować indywidualnie, a także tworzyć zestawy. W połączeniu z rekomendowanymi zabiegami i odpowiednią częstotliwością stosowania, dadzą spektakularne efekty, już po paru tygodniach.

v

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.
pl_PLPolski

Zresetuj hasło